top of page

Hakkımızda

Halk İçin İnşa Ediyoruz

Biz Kimiz?

CCN Grup başta Bursa olmak üzere Türkiye’nin bir çok yerinde fark yaratmayı amaç edinmiş bir mimarlık, mühendislik, danışmanlık ve uygulama ofisidir.

 

Kuruluşundan beri tasarımın 3 temel kriteri olan emniyet, ekonomik ve estetik yapı kriterlerini, hızla gelişen teknoloji ve çağın gereklerine uygun tasarım metotları ile harmanlayacak süreci ilke edinmiştir.

 

İnsan ihtiyaçları ile doğa ve çevre arasındaki dengeyi sağlayarak gelecek nesillere iyi bir mimari mirasın yanında yaşanılabilir bir dünya bırakmak en temel kriterimizdir. Bu doğrultuda müşteri memnuniyeti ve iş ortaklarımıza katma değer sağlayabilmek adına mimarlık, iç mimarlık, mühendislik, proje yönetimi, uygulama, tahahhüt ve kontrol hizmetleri vermekteyiz.

Misyon

İnsan olgusunu daima ön planda tutan, yüksek üretim kalitesine inanan, ileri teknolojileri kullanmaya önem veren bir anlayış ile; inşaat sektörünün değişik branşlarında faaliyetini sürdüren ve büyük bir ivme ile artan iş hacmi sebebiyle, dinamizminden hiçbir şey kaybetmeden çağdaş üretim standardını yakalamayı amaç edinmiş bir kuruluştur.

Vizyon

Sektöründe akılcı, yenilikçi ve sorumluluk anlayışı, çevreye duyarlı bir şekilde ilerleyerek bünyesinde bulundurduğu teknik ekip ve paydaşları ile birlikte algılanan kaliteyi en üst seviyede tutarak konforlu ve huzurlu bir yaşam sunabilmek amacı ile etkin bir şekilde faaliyetlerini hayata geçirmektir.

bottom of page